Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/languages//sk_SK.mo) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) in /data/e/5/e507a21c-41ac-4477-93a5-3bec880d3295/laurapau.net/web/wp-includes/l10n.php on line 783
O mne - Laurapau.net
page-header
Vitajte!

Som Laura Pau

Profesionálnej maľbe sa venujem už viac ako 10 rokov. Vyštudovala som umeleckú vysokú školu. Maľujem portréty, liečivé obrazy, zákazkové kresby, ilustrácie, robím maľovanie na tvár a telo (face painting) a ďalšie.

O mne

Tvoreniu a kreatívnej činnosti sa venujem odmala. Ako dieťa som mala pokreslené všetky zošity a zo všetkého, čo bolo zrovna poruke, som niečo vyrábala. Milujem zvieratá a spiritualita mi vždy prišla ako prirodzená súčasť mojej podstaty. Spojenie týchto mojich troch základných pilierov ma vedie po ceste, po ktorej kráčam dodnes. V tvorbe spájam všetky tieto 3 aspekty, a tak vznikajú diela spojené s Matkou Zemou, Vyšším zámerom a Otcom Vesmírom.

 

Portfólio

V tejto galérií si môžete pozrieť niektoré diela z mojej tvorby.

Back to top of page